Povodom tragičnog požara koji je u noći na nedjelju zadesio Sjevernu Makedoniju, Hrvatska glazbena unija i Hrvatska udruga za zaštitu izvođačkih prava izražavaju duboku sućut obiteljima, prijateljima i svima pogođenima tragedijom. Ozlijeđenima želimo što brži i uspješniji oporavak uz nadu da će se učiniti sve kako se ovakve nesreće više neće ponoviti.
Snažne su i trajne veze koje spajaju makedonske i hrvatske glazbenike. Ovim putem izražavamo solidarnost s našim bratskim organizacijama i kompletnom zajednicom.
U ime Predsjedništva HGU
Dražen Baljak, Predsjednik
U ime Upravnog odbora HUZIPa
Nikša Bratoš, Predsjednik